LARS ERIK FALK: Skulpur

LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur
LARS ERIK FALK: Skulpur

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

9 800 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): skulptur, signerad och daterad Falk 82, aluminiumprofiler på svart sockel, höjd ca 52 cm

745232

2020-03-08