Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIVERT LINDBLOM (född 1931): (2), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, parställda, höjd 14 cm
Zustandsbeschreibung
745234
2020-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner