Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
9 800 SEK
ERIC H OLSON (1909-1996), Relief, numrerad HC II, komposition i trä, metall och plexiglas. Höjd totalt ca 83 cm.
SKADOR: Obetydligt ytslitage.
745235
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här