Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
9 800 SEK
Beschreibung
ERIC H OLSON (1909-1996), Relief, numrerad HC II, komposition i trä, metall och plexiglas. Höjd totalt ca 83 cm.
SKADOR: Obetydligt ytslitage.
Zustandsbeschreibung
745235
2020-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner