ERIC H. OLSON: Relief

ERIC H. OLSON: Relief
ERIC H. OLSON: Relief
ERIC H. OLSON: Relief
ERIC H. OLSON: Relief

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

9 800 SEK

Beschreibung

ERIC H OLSON (1909-1996), Relief, numrerad HC II, komposition i trä, metall och plexiglas. Höjd totalt ca 83 cm.
SKADOR: Obetydligt ytslitage.

Zustandsbeschreibung

745235

2020-03-08