Äggkopp sockerströare silver 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄGGKOPP, invändigt förgylld, höjd ca 9 cm, SOCKERSTRÖARE, silver, handtag i svärtat trä, längd ca 24,5 cm

Slitage, mindre bucklor, sockerströarens handtag saknar stift

745243

2020-03-04