Maja Bergh Holtermann, Molnigt landskap
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAJA BERGH HOLTERMANN (1889-1993): Molnigt landskap med kvarn, signerad på baksidan MBH, olja på pannå av papp, 24,5x30 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
745245
2020-03-08