Maja Bergh Holtermann, Molnigt landskap

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJA BERGH HOLTERMANN (1889-1993): Molnigt landskap med kvarn, signerad på baksidan MBH, olja på pannå av papp, 24,5x30 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

745245

2020-03-08