Regina Kylberg, Promenad i parklandskap

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

REGINA KYLBERG (1843-1913): Promenad i parklandskap, signerad Regina Kylberg-Bobeck, akvarell på papper, 23x15 cm.

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

745249

2020-03-08