Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
REGINA KYLBERG (1843-1913): Promenad i parklandskap, signerad Regina Kylberg-Bobeck, akvarell på papper, 23x15 cm.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
745249
2020-03-08