Konsolbord 1800-tal
2020-03-04
745250
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLBORD, 1800-tal, konturerad och profilerad skiva med imitationsmåleri, höjd ca 40, 80x35 cm
Slitage, delvis missfärgad, borrade hål, dekorbortfall