Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
300 EUR
MATSALSBORD, teak och teakfanerat, 1900-talets slut, rund skiva med tilläggsskivor, diameter 128 cm 3 x 60 cm, total längd ca 308 cm, höjd 72 cm
Mindre repor, stötskador, fuktmärken
745267
2020-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här