Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

520 EUR

300 EUR

MATSALSBORD, teak och teakfanerat, 1900-talets slut, rund skiva med tilläggsskivor, diameter 128 cm 3 x 60 cm, total längd ca 308 cm, höjd 72 cm

Mindre repor, stötskador, fuktmärken

745267

2020-03-04