Fordon olika fabrikat
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FORDON, 5 st, 1900-talets andra hälft, bestående av urverksdriven traktor från Skara plast, urverksdriven lastbil från Kellerman, batteridriven med sladd traktor från Gama, batteridriven med sladd racerbil från Joustra, batteridriven truck från Masutoku Toy, längd ca 17-24 cm,
samtliga i fabriksförpackningar
Förpackningar med slitage, funktioner ej testade
745270
2020-03-05