Fordon olika fabrikat

Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat
Fordon olika fabrikat

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORDON, 5 st, 1900-talets andra hälft, bestående av urverksdriven traktor från Skara plast, urverksdriven lastbil från Kellerman, batteridriven med sladd traktor från Gama, batteridriven med sladd racerbil från Joustra, batteridriven truck från Masutoku Toy, längd ca 17-24 cm,
samtliga i fabriksförpackningar

Förpackningar med slitage, funktioner ej testade

745270

2020-03-05