2 skålar Gunnar Nylund och Carl-Harry Stålhane
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND & CARL-HARRY STÅLHANE, skålar 2 st, Rörstrand 1940-tal, Rörstrand, brungul respektive vit harpälsglasyr, signerade R RÖRSTRAND NYLUND och R SVERIGE CHS, höjd 7, diameter 14 och 19 cm
745272
2020-04-05