Axel Kyhlberg 3 st akvareller

Axel Kyhlberg 3 st akvareller
Axel Kyhlberg 3 st akvareller
Axel Kyhlberg 3 st akvareller
Axel Kyhlberg 3 st akvareller
Axel Kyhlberg 3 st akvareller
Axel Kyhlberg 3 st akvareller

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

AXEL KYHLBERG (född 1886): (3) Landskapsmotiv, signerade och daterade 1948, 1950 samt 1935, akvareller, ca 69x32, 50x36 samt 47x33 cm

745277

2020-03-07