Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
AXEL KYHLBERG (född 1886): (3) Landskapsmotiv, signerade och daterade 1948, 1950 samt 1935, akvareller, ca 69x32, 50x36 samt 47x33 cm
745277
2020-03-07