Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Gumma i snö, olja på duk, a tergo målning med liemannen, 50x48 cm
Proveniens: konstnärens familj
färgbortfall, veck i duken
745281
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här