4 delar Stig Lindberg Gustavsberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, senapskanna, sockerströare, pepparkar och saltkar, Gustavsberg 1950-tal, benporslin, modell LS, tre delar med proppar i botten märkta GUSTAVSBERG, en märkt GUSTAVSBERG BENPORSLIN LS, höjd

Obetydligt slitage

745286

2020-04-05