Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Båten från Staden - Västan, signerad Roland S, 168/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Gulnad

745295

2020-03-09