Solspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, s k solspegel, 1970-tal, bronserat trä, konvext spegelglas, radierande strålar, diameter ca 80 cm

Pastellagebortfall, en stråle ngt knäckt

745306

2020-03-09