Kristian Krokfors serigrafi
Valmis
2020-03-04
745315
| Korkein tarjous | 60 EUR |
| Arviointi | 300 EUR |
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "Signals", signerad samt daterad -88, serigrafi, 6/80, 92x67 cm