Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, 6-armad, höjd ca 90, diameter 75 cm

Zustandsbeschreibung

En ljuspipa med lagning

745322

2020-03-09