Taklampa 1960-tal teak och mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i mässing, detaljer i teak, kupor i rökfärgat pressglas, höjd ca 59 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

745343

2020-03-10