Dessertskedar 6 st förgyllt silver London 1700-ta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DESSERTSKEDAR, 6 st, silver, förgyllda, otydliga mästarstämplar, London 1700-tal, senare punsad och graverad dekor av senbarocktyp, längd 19,5 cm, vikt 257 g

745347

2020-03-08