Inge Schiöler färglitografi

Inge Schiöler färglitografi
Inge Schiöler färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): västkustmotiv, färglitografi, stämpelsignerad och numrerad 85/195, bildmått 45x49 cm.

745348

2020-03-13