Sabel och faskinkniv

Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv
Sabel och faskinkniv

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL och FASKINKNIV, 18/1900-tal, fästen med dekor av lejon, längd ca 77 resp. 79 cm

Slitage, sabelns kavellidning skadad.

745353

2020-03-09