Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1950/60-tal, teak, nyckel finns, höjd ca 195 samt 155x42 cm

Fläckar på ovansidan ,bruks och åldersrelaterat slitage

745355

2020-03-11