Kjell Falk

Kjell Falk
Kjell Falk
Kjell Falk
Kjell Falk

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KJELL FALK, stilleben, olja på duk, signerad, 31 x 28 cm.

Zustandsbeschreibung

745372

2020-03-04