Ewald Kallstenius oljemålning

Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWALD KALLSTENIUS (1898-1957): Aftonbild, signerad och daterad Ewald Kallstenius 1931, olja på duk, ca 60x74 cm

745377

2020-03-07