Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, 1800-tal, trol indiskt, oktagonal damaskerad pipa med gulddekor,halvstock, kolven märkt "16", längd ca 16 cm

Omfattande slitage. Lås kompletterat, passar ej. Skurvar skanas. Laddsatek böjd.

745378

2020-03-09