Lok och vagnar spår 0

Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0
Lok och vagnar spår 0

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOK OCH VAGNAR, spår O, 1900-talets första hälft, bestående av tågset från Distle, urverskdrivet ånglok och 2 vagnar, diverse räls (i fabriksförpackning), urverksdrivet ånglok samt 3 vagnar från Bing samt 6 vagnar från Kraus

Skadad fabriksförpackning till Distler tågset medföljer, diverse skador

745389

2020-03-05