Hugo Simberg etsning

Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning
Hugo Simberg etsning

Klubbat för:

740 EUR

Utropspris

500 EUR

HUGO SIMBERG (1873-1917) "Kransbärare II", (1906), signerad, samt signerad i plåten, linje- och akvatintetsning, 18,4x25 cm

Litteratur: Heikki Malme nr 156

745395

2020-05-17