Klubbat för:
740 EUR
Utropspris
500 EUR
HUGO SIMBERG (1873-1917) "Kransbärare II", (1906), signerad, samt signerad i plåten, linje- och akvatintetsning, 18,4x25 cm
Litteratur: Heikki Malme nr 156
745395
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här