Ljussax med bricka samt ljusstakar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSAX, LJUSBRICKA, LJUSSTAKAR, 6 dlr., mässing, 1900-tal, höjd ca 15, längd 16-23 cm

Slitage

745397

2020-03-05