Vägglampor "Bellmansmiljö"

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, "Bellmansmiljö", 1970-tal, mässing och fasettslipade glas, två ljuspunkter, etikettmärkta modell KL 320, höjd ca 28, 25x12 cm

Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

745400

2020-03-10