Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, omkring 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av 1 bord med skiva i marmor, 1 soffa samt 2 fåtöljer, träskuren dekor samt textilklädsel, soffa samt fåtöljer med resårbotten, höjd på bord ca 68, diamater 88, bredd på soffa ca 130, sitthöjd på stolar 45 cm

Bruksslitage, mindre sprickor och stötmärken förekommer, nött textilklädsel

745424

2020-03-10