Stolar Eyes
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT-LORENZEN, ERIK JÖRGENSEN, "Eyes", karmstolar (2) 2000-tal, benställningar i vitmetall, textilklädda, sitthöjd ca 45 cm
Bruksspår. kraftigt slitage på 2 kanppar
745431
2020-03-10