Ellis Wallin blomsterstilleben

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLIS WALLIN (1888-1972): Blomsterstilleben, signerad Ellis Wallin -29, olja på duk, ca 55x47 cm

745446

2020-03-06