Gräddsnäcka silver Arvid Castman 1784

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARVID CASTMAN, gräddsnäcka, silver, Eksjö 1784, oval på tre ciselerade bladfötter, uppsvängd bladhänkel, invändigt förgylld, längd 13 cm, vikt 162 g

lagningar

745448

2020-03-08