Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARVID CASTMAN, gräddsnäcka, silver, Eksjö 1784, oval på tre ciselerade bladfötter, uppsvängd bladhänkel, invändigt förgylld, längd 13 cm, vikt 162 g
lagningar
745448
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här