Carl Alexius Berndtson oljor på duk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ALEXIUS BERNDTSON (1908-2002) 2 st, abstrakta havsmotiv, blå/grön färgsättning, olja på duk, signerad cab, mått båda två ca 42x54 cm

745463

2020-03-11