Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART JIRLOW (f. 1936), man med spelande luta, färglitografi, signerad och numrerad 148/310, bladmått ca 54x76 cm
Ej examinerad ur ram, smärre syraangripen
745466
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här