Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (f. 1936), man med spelande luta, färglitografi, signerad och numrerad 148/310, bladmått ca 54x76 cm

Ej examinerad ur ram, smärre syraangripen

745466

2020-03-10