Skåp art deco

Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1920-tal, art deco, stomme i björk, delvis svärtat, 4 skåpluckor, invändigt med hyllplan, 2 lådor, höjd ca 140, 115x40 cm

Bruksslitage

745471

2020-03-10