Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT ELDE (1939-2015): Skärgårdsmotiv, signerad Bengt Elde fram samt a térgo, färglitografi, numrerad 255/360, tryckmått ca 54x36 cm
Ej examinerad ur ram, dedikation a térgo
745475
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här