Bengt Elde färglitografi

Bengt Elde färglitografi
Bengt Elde färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Skärgårdsmotiv, signerad Bengt Elde fram samt a térgo, färglitografi, numrerad 255/360, tryckmått ca 54x36 cm

Ej examinerad ur ram, dedikation a térgo

745475

2020-03-11