Bruno Mathsson fåtöljer

Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Minister", (2) 1 par, 1970/80-tal, snurrbara, kromad stomme, stoppad samt klädd med grönt tyg, sitthöjd ca 47, högsta höjd 118 cm

Flera hål i tyget, bruks och åldersrelaterat slitage

745482

2020-03-10