Bordslampor
2020-03-10
745484
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, 2 ljuspunkter per lampa, kromade och vitlackerade inuti, höjd ca 75, skärmens diameter 40 cm
Den ena med något sned skärm, slitage, funktionen garanteras ej