Skulptur Bertil Vallien

Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda Atelier 1990-tal, matterat klarglas samt underfångsdekor, signerad 8BVAAT 975006/1000 KOSTA BODA ATELIER B. Vallien, även etikettmärkt, höjd 15,5 cm

745487

2020-04-05