Fåtöljer
2020-03-04
745501
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädsel i canvas, sitthöjd ca 38 cm
Smärre slitage och mindre fläckar