Beverloo Corneille serigrafi

Beverloo Corneille serigrafi
Beverloo Corneille serigrafi
Beverloo Corneille serigrafi
Beverloo Corneille serigrafi
Beverloo Corneille serigrafi
Beverloo Corneille serigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition, serigrafi på duk, signerad och daterad 98, 15/85, ca 33x40 cm

745534

2020-03-04