Beverloo Corneille serigrafi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition, serigrafi på duk, signerad och daterad 98, 15/85, ca 33x40 cm
Kuntoraportti
745539
Päivämäärä:
2020-03-04