Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal, polykromt bemålat, daterad 1831, höjd 77, 63x29 cm

Saknar nyckel, renoverat och kompleterat, slitage

745552

2020-03-05