Jacob Dahlgren etsning
Valmis
2020-03-04
745556
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JACOB DAHLGREN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, EA, ca 39,5x39,5 cm