Mätinstrument

Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄTINSTRUMENT, 1900-talets mitt, dåvarande Sovjetunionen, mässing, med träetui, höjd ca 7 samt 40 x22 cm

Möjligen ej komplertt, bruks och åldersrelaterat slitage

745559

2020-03-10