Ulf Rollof, triptyk

Ulf Rollof, triptyk
Ulf Rollof, triptyk
Ulf Rollof, triptyk
Ulf Rollof, triptyk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961): Figurer i rörelse (3), triptyk, signerad och daterad Rollof -98, akvarell på papper, vardera ca 41x60 cm

745565

2020-03-08